Warszawa, Blacharska

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 31,06 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Blacharska
  • Rok budowy : 1975
  • Piętro: 1 na 10
  • Numer oferty : 145644
  • Cena za m2 : 11204.12 PLN

Gniazdko wprawdzie niewielkie, za to położone w doskonałym miejscu, w jednej z najwytworniejszych dzielnic Warszawy. Kto gotów je pokochać? Student, singiel… para?
Połóż dłoń na klamce i wejdź.
Na 1. piętrze 10-pietrowego budynku, do którego dzięki specjalnym udogodnieniom bez trudu dostanie się osoba na wózku inwalidzkim, znajduje się mieszkanie z potencjałem. Do zagospodarowania jest 31 mkw., co już stanowi przyzwoitą przestrzeń dla osoby poszukującej własnych czterech kątów, czy to dla siebie, czy to pod wynajem.
Remontujemy?
Lokal jest do remontu, co daje duże pole do popisu przyszłemu nabywcy. Włącz w telewizji ulubiony program wnętrzarski, zaczerpnij inspirację, a stworzysz perełkę! Pokojowi smaczku dodaje tak zwany balkon francuski, czyli okno balkonowe z barierką. Za nim rozpościera się widok na gęsto zadrzewiony skwer z alejkami, ławkami i placami zabaw, który w zasadzie może już sobie rościć pretensje do bycia parkiem.
Na zachętę.
Parkować można wszędzie w pobliżu bloku, z czym nie ma większych problemów. Lokalizacja budynku jest atrakcją samą w sobie, bo do tramwajów i autobusów na Puławskiej jest rzut beretem, a do Galerii Mokotów... może dwa rzuty.
Gotów na spacer po okolicy?
Wokół jest spokój. Ale jeśli potrzeba więcej rejwachu, są też dwa bazary po dwóch stronach Puławskiej. Jeżeli zaś ktoś chce zdobyć nieco wiedzy akademickiej, w pobliżu jest Uczelnia Łazarskiego oraz kilka wydziałów UW. Jeśli natomiast czasy studenckie odeszły już w niepamięć, Mordor jest niemal na wyciagnięcie ręki ????
Skąd dotrzesz i dokąd?
Dojazd jest bardzo atrakcyjny. Stacja metra Służew - 8 min spacerem. Bliskość wspomnianej ulicy Puławskiej oznacza bliskość stacji metra Wilanowska (dwa przystanki tramwajem lub kwadrans na piechotę), skąd jest m.in. bezpośredni dojazd autobusem na lotnisko, bez problemu można się też dostać na wylotkówkę.
Co jest tu najbardziej sexy?
Mieszkanie ma absolutnie doskonały potencjał lokalu pod wynajem. Jest puste, chętne na remont i na przyjęcie lokatorów. Dla młodego człowieka, który postanowił związać swoje studenckie bądź zawodowe życie ze stolicą i dla którego jest to pierwszy przystanek na drodze do podboju Warszawy Możesz zrobić z nim, co tylko zechcesz!